5 sposobów na nawiązanie kontaktu z aniołami stróżami

Niezależnie od tego, jaką religię wyznajesz, prawdopodobnie masz duchowych przewodników wysyłających ci wiadomości. Jest wiele rodzajów przewodników, ale aniołowie stróże są przydzieleni wyłącznie tobie. Prowadzą Cię przez całe życie i mają za zadanie wypełnić Twój świat pomocnymi sygnałami. Od ciebie zależy, czy uznasz te sygnały za boskie przewodnictwo, czy nie.

Na przykład uważa się, że pióra są jednym z ulubionych znaków aniołów, które pozostawiają na ziemi. Możesz wierzyć, że piórko, które widziałeś na chodniku spadło od przelatującego obok ptaka, lub możesz zaufać, że jest to jakiś znak, że Twój anioł Cię obserwuje i wszystko będzie dobrze. Kiedy uznajemy znaki od naszych aniołów stróżów, zachęcamy ich, aby wysyłali więcej i otwierali linie komunikacji między światem fizycznym a boskością.

Oto pięć sposobów codziennej komunikacji z aniołami stróżami:

Zwróć uwagę na intensywne emocje lub doznania fizyczne, które odczuwasz niespodziewanie.

Fizycznym objawem może być gęsia skórka lub uczucie lekkiego powiewu wiatru obok ciebie. Emocjonalnie niektórzy ludzie czują, że ogarnia ich przemożne poczucie miłości i wsparcia.

Zagłęb się w unikalne dźwięki.

Słyszenie brzęczenia w uchu może być oznaką, że anioły próbują się z tobą połączyć. Zacznij zauważać, kiedy to się dzieje i sprawdź, czy możesz znaleźć wzór. Czy dzieje się to zawsze o określonej porze dnia? Czy tak się dzieje, gdy jesteś zestresowany? Mogą to być Twoje anioły przypominające Ci o uspokojeniu się. (Należy jednak pamiętać, że jeśli to brzęczenie utrzymuje się przez wiele godzin, może to być problem medyczny ).

Okaż wdzięczność za piękne zapachy, które pojawiają się niespodziewanie.

Jeśli poczujesz niespodziewanie piękny zapach i nie wiesz, skąd pochodzi, być może przyszedł do Ciebie anioł, aby odświeżyć Twój dzień.

Nie odrzucaj niespodziewanego posmaku słodyczy w ustach.

Smak słodkiego nektaru w ustach to wspaniały znak, że Twoje wibracje energetyczne wzrosły , szczególnie podczas medytacji. Im wyższe są nasze wibracje, tym łatwiej jest nam połączyć się z aniołami.

Wyobraź sobie anioły oczami wyobraźni.

Chociaż wiele osób ma trudności z zobaczeniem aniołów swoimi fizycznymi oczami, łatwiej jest im zobaczyć je okiem wewnętrznym, czyli czakrą trzeciego oka . Kluczem do zobaczenia aniołów swoim wewnętrznym okiem jest zrelaksowanie się, zaprzestanie tak bardzo próbowania i bycie otwartym na wszystko, co stanie ci na drodze.

Jak możesz dowiedzieć się, kim są twoi aniołowie stróże?

Istnieje wiele praktyk, które mogą pomóc Ci dostroić się do tego, kim są Twoi wyjątkowi aniołowie: Możesz poprosić o przypomnienie ich imion podczas medytacji i zapisywać, co przychodzi Ci na myśl, napisz do swoich aniołów, prosząc ich, aby przesłali Ci znak swojej tożsamości lub zwróć szczególną uwagę na często słuchaną muzykę, aby sprawdzić, czy w tekście nie pojawiają się jakieś wskazówki.