Godziny anielskie – czym są?

Co to są godziny anielskie?

Anielska godzina to godzina z liczbami podwójnymi lub potrójnymi. Zwykle pokazuje się przypadkowo, gdy patrzysz na telefon, zegarek lub inne urządzenie, które pokazuje czas w formacie cyfrowym. Może to wywołać dziwne uczucie, zwłaszcza gdy regularnie pojawia się ta sama podwójna godzina.

Godziny anielskie to określenie, które odnosi się do pewnych godzin w ciągu doby, które uważa się za szczególnie ważne lub magiczne. Wierzy się, że w tych godzinach anioły są bardziej aktywne i łatwiej jest nawiązać z nimi kontakt lub otrzymać ich pomoc.

Tradycyjnie godziny anielskie to pary godzin, które są lustrzanym odbiciem siebie. Na przykład pierwszą parą godzin anielskich jest 01:01 i 10:10, drugą parą jest 02:02 i 11:11, a trzecią parą jest 03:03 i 12:12. W sumie jest 12 par godzin anielskich.

Często wierzy się, że każda para godzin anielskich ma swoje własne znaczenie i symbolikę. Na przykład godziny 01:01 i 10:10 uważane są za godziny równowagi i harmonii, a godziny 02:02 i 11:11 są kojarzone z rozwojem duchowym i odkrywaniem swojego życiowego celu.

Rodzaje godzin anielskich

Godziny lustrzane

Odkryj znaczenie godzin lustrzanych 01:01, 02:02, 03:03, 04:04…

Godziny odwrócone

Odkryj znaczenie godziny odwróconych 01:10, 02:20, 03:30…

Godziny potrójne

Odkryj znaczenie godzin potrójnych 2:22, 3:33 lub 4:44…

Czym są godziny anielskie?

„Lustrzana godzina” to godzina z liczbami podwójnymi. Zwykle pokazuje się przypadkowo, gdy patrzysz na telefon, zegarek lub inne urządzenie, które pokazuje czas w formacie cyfrowym. Może to wywołać dziwne uczucie, zwłaszcza gdy regularnie pojawia się ta sama podwójna godzina.

Lustrzana godzina składa się z liczb odpowiadających minutom, na przykład 11:11. Zjawisko to jest ściśle związane z numerologią i astrologią, a także z ideą synchroniczności, którą odkrył szwajcarski psychiatra Carl Gustav Jung (1875 – 1961).

Zastosowanie zegarów cyfrowych uwydatniło 24 lustrzane godziny, które ukazują się nam każdego dnia.

Ponieważ 01:01 jest pierwszą godziną lustrzaną, a 00:00 ostatnią, każda godzina ma swoje własne znaczenie lub wiadomość. Można je nam objawić poprzez interpretację aniołów oraz poprzez obliczenia numerologiczne lub poprzez czytanie astrologiczne w związku z kartami Tarota.

Synchroniczność i godziny lustrzane.

Synchroniczność jest częścią psychologii analitycznej opracowanej przez Carla Junga. Odnosi się do równoczesnego wystąpienia dwóch zdarzeń, które, choć pozornie nie mają między sobą bezpośredniego związku przyczynowego, raz skojarzone nabierają znaczenia dla osoby, która je obserwuje.

Ta idea synchroniczności musi być uważana za część zbiorowej nieświadomości złożonej z archetypów. Jung zauważył, że życie niektórych pacjentów było całkowicie regulowane przez czas, ich marzenia lub określony „temat”.

Codzienne synchroniczności stanowią prawdziwe wyzwanie dla idei przyczynowości. Kiedy doświadczamy momentu synchroniczności, może to sprawić, że poczujemy się nieswojo lub da nam dostęp do innego punktu widzenia na otaczające nas paradygmaty.

Na przykład o 13:13 możesz otrzymać wiadomość lub telefon od kogoś, o kim myślałeś! Numer najprawdopodobniej zawoła cię dość mocno, co jest całkowicie normalne! Taka jest natura synchroniczności; uderzy cię to jako rzecz oczywista. Czasami przekaz jest jasny, a czasami w ogóle nie jest jasny.

Dlaczego widziałem godzinę anielską?

Lustrzana godzina może pojawić się z wielu różnych powodów i zawsze jest bardzo osobista. Oto różne znaczenia, które można wziąć pod uwagę, aby wyjaśnić pojawienie się lub wielokrotne pojawienie się lustrzanej godziny.

Znak od twojego Anioła Stróża

Badanie aniołów stróżów mówi nam, że godziny na zegarze są metodą, za pomocą której te duchowe istoty mogą komunikować się ze światem materialnym. Dzieła Doreen Virtue pozwalają nam podzielić się z Wami anielskim przesłaniem odpowiadającym każdej lustrzanej godzinie.

Jeśli często widzisz tę samą lustrzaną godzinę w swoim codziennym życiu, może to oznaczać, że twój anioł próbuje ci się ujawnić. Szukaj innych potencjalnych znaków, ponieważ zdecydowanie próbują cię ostrzec lub chronić przed czymś niebezpiecznym.

Ktoś myśli o tobie

Jak wspomnieliśmy wcześniej, synchronizacja porusza się w zbiorowej nieświadomości. Jeśli często widzisz tę samą podwójną godzinę, może to oznaczać, że ktoś ma wobec ciebie silne uczucia.

Aby zrozumieć naturę tych uczuć, poświęć trochę czasu na zidentyfikowanie odczuć, które odczuwasz w momencie, gdy widzisz godzinę. Będziesz wtedy w stanie dowiedzieć się, czy ta osoba napełnia cię pozytywną czy negatywną energią.

Twój Anioł Stróż próbuje się z Tobą skontaktować

Podobnie jak anioł, jakaś istota może próbować się z tobą skontaktować. Może to być ktoś, kto zmarł lub duch, który chce cię poprowadzić. Tak czy inaczej, należy zwrócić uwagę na charakter tego podmiotu.

Jeśli widzisz godzinę lustra w „nadprzyrodzonym” kontekście, powinieneś szybko iść i zobaczyć medium. Może to być tak zwany poltergeist lub manifestacja złego ducha.

Potrzebujesz odpowiedzi!

Kiedy stajemy w obliczu trudnych wyzwań w naszym życiu, szukamy odpowiedzi na nasze pytania. Sztuka wróżenia często pozwala nam mieć lepszy obraz przyszłości, a analiza godziny lustra może dać ci pewne klucze do twojego przeznaczenia.

Podobnie jak analizowanie swojej ścieżki życiowej za pomocą numerologii, analiza podwójnej godziny, którą widzisz przez cały czas, może pomóc ci odnieść sukces i pokonać przeszkody, które napotykasz.

To wiadomość od Twojej podświadomości!

Nasza podświadomość stanowi 90% naszego istnienia. W przeciwieństwie do świadomego umysłu, którego nie jesteśmy w stanie kontrolować, nie ma on wolnej woli i działa trochę jak komputer.

Świadomy umysł daje mu program do wykonania, ale potem działa na autopilocie. To wyjaśnia, dlaczego czasami nieświadomie sprawdzasz godzinę, ponieważ twoja podświadomość chce ci coś powiedzieć!