Połącz się ze swoim Aniołem Stróżem, korzystając z tych kilku prostych praktyk duchowych

Aniołowie stróże są duchowymi przewodnikami, którzy mogą pomóc ci w przeżywaniu przygód tutaj na Ziemi.

Pomyśl o nich jak o boskich trenerach życia: kiedy zaczniesz poznawać swoich aniołów stróżów, znacznie łatwiej będzie wyczuć ich obecność i rozpoznać, kiedy wysyłają ci wskazówki.

Najlepszym sposobem na poznanie swoich aniołów stróżów jest po prostu wchodzenie z nimi w interakcję. Oto wskazówki na dobry początek:

Poznaj jego imię

Idź do cichego pokoju i zamknij drzwi, aby zablokować energię innych ludzi. Usiądź spokojnie, zamknij oczy, uspokój umysł i zapytaj swoje wyższe ja o imię jednego z twoich aniołów stróżów. Imię pojawi się w Twojej głowie.

Jeśli nie pojawia się żadne imię, być może Twój Anioł Stróż zaprasza cię do samodzielnego nadania mu imienia. Wybierz imię, które sprawi, że poczujesz się kochana i chroniona za każdym razem, gdy o nim pomyślisz. Będziesz wiedzieć, że wymyśliłaś dobre imię, jeśli pomyślenie o nim lub wypowiedzenie go na głos sprawi, że poczujesz ciepło i spokój lub przejdą ci dreszcze i pojawi uśmiech na twojej twarzy.

Zapisz imię swojego Anioła Stróża i wołaj go po imieniu, gdy prosisz o pocieszenie lub przewodnictwo.

Używanie imienia anioła stróża pomaga utrzymać z nim lepszy kontakt i sprawia, że jego obecność staje się bardziej namacalna.

Poproś Anioła, aby przesłał Ci znak.

Anioły często wysyłają znaki, które poprawiają Twoje życie lub przypominają o swojej miłości. Możesz poprosić swojego Anioła Stróża o znak pisząc prośbę w swoim dzienniku, modlitwę lub krótką medytację.

Następnie przez następny tydzień miej oczy – te fizyczne jak również metafizyczne trzecie oko – szeroko otwarte na znak od swojego Anioła Stróża.

Może to przybrać formę proroczego snu, olśnienia lub odświeżonego spojrzenia na sytuację, która Cie spotkała.

Napisz list do Anioła Stróża

Rozpocznij list słowami „Drogie Anioły Stróże”, a następnie napisz o czymś, co ciąży Ci na sercu: sytuacji, z którą nie wiesz, jak sobie poradzić, ważnej decyzji, którą musisz podjąć, lub związku, który Cię niepokoi. Wyraź swoje emocje na stronie.

Twoi aniołowie stróże są zawsze przy Tobie, gotowi do pomocy w każdej sytuacji. Wiedzą o Tobie wszystko, nawet o Twoich najskrytszych pragnieniach i lękach. Dzieląc się z nimi swoimi myślami i uczuciami, korzystasz ze swojej wolnej woli, aby poprosić ich o wsparcie i przewodnictwo. Ich obecność jest jak cicha siła otaczająca Cię w każdym momencie, czekająca tylko na Twoje wezwanie.

Śmiało, zakończ słowami: „Anioły Stróże, proszę, pomóżcie mi w tym, jak tylko możecie”. Następnie szukaj ich wskazówek.

Mogą to być wnikliwe przemyślenia na temat sposobu poradzenia sobie z daną sprawą; intuicyjne wskazówki, takie jak przeczucia , silna wiedza, wizje lub głos anioła w twoim umyśle; lub nowe możliwości i ludzie nagle wkraczający w Twoje życie, wysłani przez Twoje anioły.

Kiedy nadejdą te wskazówki, pamiętaj, aby wrócić do swojego dziennika i zapisać go lub po prostu powiedzieć swoim aniołom w myślach „dziękuję”.

Podsumowując

Jako istoty ludzkie wszyscy mamy dostęp do zespołu aniołów stróżów. Wszystkie anioły są czystymi duchami, które doceniają, kiedy łączymy się z nimi, czy to poprzez modlitwę, piosenkę, pisanie dziennika, czy jakiekolwiek inne medium, w którym czujemy się najbardziej komfortowo. Możemy prosić naszych aniołów stróżów o wsparcie, pocieszenie i ochronę w trudnych czasach, a także podziękować im za ich obecność i starania. Niezależnie od naszej wiary czy filozofii życiowej, aniołowie stróżowie są gotowi nas wesprzeć w naszych duchowych podróżach i życiowych wyzwaniach. Wystarczy otworzyć swoje serce i umysł na możliwość kontaktu z nimi, aby poczuć ich obecność i wsparcie w każdym aspekcie naszego życia.